Архієпископ Іларіон освятив новозбудований храм у Свято-Варваринському жіночому монастирі

31 серпня 2015 року архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Варваринський жіночий монастир, де звершив чин освячення новозбудованого храму на честь ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця».

По завершенні чину освячення архіпастир очолив у храмі Божественну літургію. За богослужінням владиці співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Лучанін; Дубенський міський благочинний протоієрей Василій Лозинський; клірик монастиря ієрей Михаїл Сапанюк та протодиякон Віталій Рябчинський.

За літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Прикінці богослужіння владика Іларіон звернувся до присутніх з повчальним словом, та привітав сестер, клір і парафіян монастиря з освяченням новозбудованого храму.

Відповідно до Указу Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, архіпастир нагородив благодійників – Станіслава Тихонова орденом святого Миколая Чудотворця, а його дружину – Тетяну Тихонову – Орденом cвятої великомучениці Варвари.

Також архієпископ Іларіон вручив медалі «За жертовність і любов до України» настоятельниці обителі ігумені Єфросинії (Таборинській) та насельниці монастиря ігумені Анні (Кулінець).