ВІТАННЯ СВЯТІЙШОМУ ФІЛАРЕТУ ПАТРІАРХУ КИЇВСЬКОМУ І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ В ДЕНЬ ТЕЗОІМЕНИТСТВА

Pravednyiy-Filaret-Milostivyiy-ikona

patr2016

ВАША СВЯТОСТЕ!

Від повноти Рівненської Духовної семінарії прийміть найщиріші вітання в день Вашого тезоіменитства на честь праведного Філарета Милостивого.

     Ваші первосвятительські труди є зразком самовідданого служіння Богу і народу України. Ваше побожне життя є справжньою проповіддю християнських цінностей і спасительності святої віри Православної.
Ваша діяльність на пастирській ниві сприяє відродженню і духовному піднесенню нашого суспільства та підвищенню авторитету Помісної Української Православної Церкви в державі та світі.
Щиро бажаємо Вам, Ваша Святосте, щоб Всемилостивий Господь Бог обдаровував Вас Своєю милістю, довголіттям, міцним здоров’ям, смиренномудрістю та довготерпінням на ниві спасіння людських душ.
Нехай Правиця Божа завжди веде і підтримує Вас на нелегкому шляху Патріаршого служіння, Пастиреначальник Христос Бог постійно перебуває з Вами, Пресвята Владичиця Діва Богородиця покриває Вас Чесним Своїм Омофором, а небесний покровитель, праведний Філарет Милостивий  молиться біля Престолу Всевишнього за здійснення всіх Ваших благих намірів і починань.

 

Εις πολλα ετι, Δεσποτα!