Початок вступної кампанії в РДС

З благословеня керуючого Рівненською єпархією Високопреосвященнійшого Іларіона Архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона У Рівненській Духовній семінарії розпочато прийом документів абітурієнтів 2016 – 2017 навчального року. Набір оголошується на денну та заочну форми навчання на богословське відділення – термін навчання – 4 роки (видається диплом бакалавра богослів’я з правом продовжити навчання у магістратурі) та регентське відділення – 3 роки навчання (видається направлення на парафію регентом парафіяльного хору).

На богословське відділення семінарії (стаціонарна і заочна форми навчання) приймаються особи православного віросповідання чоловічої статі у віці до 35 років, які мають середню освіту, неодружені, або одружені першим шлюбом.
На регентське відділення приймаються особи чоловічої і жіночої статей віком до 45 років, які мають базову середню і середню освіту. Термін навчання 3 роки. Випускники отримують дипломи “Регента церковного хору” і вчителів предметів “духовно-морального спрямування”.
Абітурієнти повинні пройти співбесіду і здати усні іспити з наступних дисциплін: Біблійна історія, Катехізис, Церковний устав, Церковний спів (програми додаються); написати диктант на одну іззапропонованихбіблійно-церковних тем.
Абітурієнти повинні володіти церковним читанням українською та церковнослов’янською мовами.

Для вступу в семінарію потрібно подати наступні документи:

1. Прохання на ім ‘ я ректора;
2. Анкета (за зразком);
3. 4 фотокартки 4×6;
4. Автобіографія;
5. Свідоцтво про народження;
6. Документ про освіту;
7. Довідка про сімейний стан;
8. Медична довідка;
9. Рекомендація єпархіального архієрея або парафіяльного священика;
10. Свідоцтво про Хрещення;
11. Свідоцтво про Вінчання (для одружених);
12. Військовий квиток або приписне свідоцтво;
13. Паспорт;

Вступні іспити відбутуться 22 серпня 2016 р. поч. о 9.00 (8.30 – ранкові молитви).

Прийом документів триватиме до 20 серпня 2016 р. в канцелярії РДС за адресою: м. Рівне вул. 16 Липня 4 а, тел.: (0362) 62-03-88, e-mail: seminaria.rv@ukr.net

Plakat