Актовий день у КПБА

9 жовтня Православна Церква вшановує пам’ять святого апостола і євангелиста Іоана Богослова. Ректор РДС – протоієрей Віталій Лотоцький та проректор з навчально роботи диякон Віталій Кузін взяли участь у святкових заходах у КПБА, адже саме цей день є актовим у Київській православній богословській академії, адже академічний храм на честь апостола і євангелиста Іоана Богослова відзначає своє храмове свято. Також цього дня столична духовна школа відзначала 25-ту річницю відродження Київської духовної академії.

http://www.kpba.edu.ua/publikatsii/all-news/news/2427-patriarkh-filaret-yakby-ne-bulo-kyivskoi-akademii-to-ne-bulo-b-ukrainskoi-tserkvy.html

content_dsc_0147 content_dsc_0300 content_dsc_0403

10 жовтня 2017 року в залі засідань вченої ради КПБА відбулося робоче зібрання Синодального управління у справах духовної освіти Української Православної Церкви Київського Патріархату. Засідання очолив голова Синодального управління у справах духовної освіти, ректор КПБА митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній. Після вітальних слів керівники академій, відділень та семінарій перейшли до порядку денного. Головною темою зустрічі була звітність про навчальну, методичну, наукову, організаційну та іншу діяльність вищих духовних навчальних закладів за 2016 / 2017 начальний рік. Крім того було заслухано і обговорено звітність про вступну кампанію 2017 року, якісний склад науково-педагогічних кадрів, кількісний склад студентів ВДНЗ денної та заочної форми навчання у 2017 році, зміст навчальних планів на 2017 / 2018 навчальний рік усіх форм навчання та відділень, стан ліцензування ВДНЗ, державне визнання документів, виданих ВДНЗ.
Митрополит Епіфаній розповів колегам про особливості реалій функціонування вищих духовних навчальних закладів у новому правовому полі українського законодавства, поцікавився станом вирішення окремих справ, дав відповіді на запитання.
Заступник голови Синодального управління у справах духовної освіти і перший проректор КПБА протоієрей Олександр Трофимлюк, прокоментував і дав корисні поради щодо подачі ліцензійних справ та створення проектних груп.
Секретар Синодального управління у справах духовної освіти і декан богословського факультету КПБА О. Я. Мирончук розповів про зміни в процедурі державного визнання документів, виданих ВДНЗ, відповідно до нового Закону України «Про освіту».
У засіданні Синодального управління у справах духовної освіти також взяли участь очільники та уповноважені представники вищих духовних навчальних закладів Української Православної Церкви Київського Патріархату: проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, проректор з навчальної роботи Волинської православної богословської академії прот. Ігор Скиба, завідувач богословського відділення КПБА при філософсько-теологічному факультеті Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича протоієрей Микола Щербань, в. о. ректора Івано-Франківського богословського інституту ігумен Феогност (Бодоряк), ректор Рівненської духовної семінарії прот. Віталій Лотоцький, в. о. ректора Дніпровської духовної семінарії прот. Сергій Нарольський, проректори та вчені секретарі духовних шкіл.

http://www.kpba.edu.ua/publikatsii/all-news/news/2428-u-kpba-vidbulosia-zvitne-zasidannia-synodalnoho-upravlinnia-u-spravakh-dukhovnoi-osvity.html

DSC_0751 DSC_0777 IMG_0620