В СЕМІНАРІЇ ВІДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ ІСПИТ

Особливий стан карантинних заходів багато спричинив проблем у навчально-виховному процесі усіх освітніх закладів, зокрема і у вищих духовних навчальних закладів. Проте немає жодної складної ситуації, з якої б не було виходу чи повчального моменту. Так і цього року, незважаючи на складнощі РДС готується до чергового випуску своїх вихованців. Щоправда ті, студенти, які не змогли приїхати у навчальний заклад в силу відповідних обставин, складали іспити он-лайн.

Отже, 27 травня 2020 року відбувся комплексний іспит для випускників 2020 року богословського факультету та регентського відділення. Для богословів екзамен складався із запитань кількох ключових предметів: Священного Писання Старого і Нового Завіту, догматичного богослів’я, історії УПЦ та захисту бакалаврської роботи. Всі студенти справились достойно із поставленими завданнями та отримають дипломи бакалавра богослів’я.

Випускники регентського відділення  складали фаховий комплексний іспит за своєю спеціальністю: регент церковного хору, псаломщик. До екзаменаційних завдань входили такі питання: 1) анотація твору; 2) знання партитури, вміння співати і музично відтворити відповідні хорові партії; 3) співати тропарі, стихири, прокімни на Літургії (восьми гласів); 4) співати величання загальні або свята. Регенти також справились достойно з усіма випробуваннями і отримають диплом про закінчення регентського відділення РДС.