Привітання в день тезоіменитства Високопреосвященнійшому ІЛАРІОНУ Архієпископу Рівненському і Острозькому в день пам’яті преподобного Іларіона схимника Печерського

ВАШЕ ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВО!

Від всієї повноти викладачів та студентів Рівненської Духовної семінарії з почуттям братерської любові і духовної радості висловлюємо Вам щиросердечні вітання у День Вашого  тезоіменитства!

Кожного дня ми святкуємо пам’ять тих чи інших святих, які через стяжання благодаті Святого Духа перебувають зараз у вічному блаженстві у Царстві Христовому в єдності з Богом Всемогутнім і Всеблагим.

В сьогоднішній день наша свята Церква молитовно згадує пам’ять Вашого Небесного Покровителя, преподобного Іларіона схимника Печерського, тому прийміть наші найщиріші привітання із цим святом. Бо сьогодні у Вашій особі святковий і піднесений настрій здобуває вся Рівненська паства, за яку Ви усердно молитесь, яку наставляєте своїм мудрим словом, яку ведете, як наш Архипастир, подаючи усім гідний християнський приклад у благочесті. 

Отже, бажаємо Вам, дорогий наш Владико і Архипастирю, щоб завжди у Вашому серці палала любов до Бога і ближніх,  міцного здоров’я і довголіття, чистоти серця та ревності духу, кріпості і сили завжди і словом і ділом правдиво  навчати слову Христової істини! І, нехай всі справи Вашого життя, постійно стають подібними до подвижницького шляху угодника Божого, ім’я якого Ви отримали від Церкви Христової в чернечому постригу.

Εις πολλά έτη Δέσποτα! МНОГАЯ ЛІТ ВАМ, ВЛАДИКО!