Новий випуск у семінарії: праця, яка увінчалась достойним плодом

23 червня у Рівненській духовні семінарії відбувся черговий випуск. Божественну Літургію у цей день очолив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон у Свято-Воскресенському кафедральному соборі міста Рівного. За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили ректор духовної школи протоієрей Віталій Лотоцький, викладачі семінарії, студенти у священичому сані та батьки випускників. За богослужіння співав семінарський хор під керівництвом регента Ірини Пасічник.
Після потрійної ектенії була піднесена молитва за українських воїнів які ціною свого життя захищають нашу державу.
На запричасному стиху з проповіддю, про значення пастирського служіння і покликання до священства, до випускників і студентів звернувся вихованець четвертого курсу духовної школи Саєнко Дмитро.
Після закінчення подячного молебня відбулася урочиста актова частина.
До випускників, їхніх батьків, студентів звернулися ректор духовної школи протоієрей Віталій Лотоцький, класний керівник четвертого курсу протоієрей Назарій Вернюк від батьків випускників слово мав Дубенський благочинний протоієрей Василь Лозинський.
У цей день диплом бакалавра Богослів’я про закінчення духовної школи отримали 14 випускників Рівненської духовної семінарії.
На закінчення до присутніх з мудрим архіпастирським словом звернувся архієпископ Рівненської Острозький Іларіон, який побажав випускникам подальшого наукового зростання та закликав обов’язково стати священнослужителями до служіння якого покликав їх Христос.
Закінчились заходи пам’ятної світлиною.