Семінарія отримала допомогу від благодійників

З благословення та за рекомендацією керуючого Рівненською єпархією Високопреосвященнійшого Іларіона Архієпископа Рівненського і Острозького Рівненська Духовна семінарія отримала вагому матеріальну допомогу від громадських організацій, які активно займаються волонтерством та благодійництвом: за сприянням Міжнародної православної благодійної організації (International Orthodox Christian Charities) та за підтримки громадської організації “Єлеос-Рівне” (керівник прот. Василь Лозинський) та громадської організації “Центр святого Кирила Лукаріса” (директор – Андрій Смирнов ) за посередництва пана-добродія Андрія Сороки було передано – пральні машини, газові колонки, холодильник, морозильну камеру, електричні обігрівачі, кухонні плити, витяжки, електрочайники.
Вищий духовний навчальний заклад «Рівненська Духовна семінарія» Православної Церкви України висловлює щиру вдячність за матеріальну допомогу, яка така необхідна для налагодження життя і діяльності нашої духовної школи.
Ваше розуміння та підтримка є надзвичайно корисними та життєво-необхідними для нас в час, коли Україна опинилася у стані неоголошеної війни, а український народ зазнає від російського окупанта непоправних втрат.
За цей час наша студентська родина вже зазнала втрат на війні: в кінці березня загинув наш випускник Олександр Цикун – 24 р. Також ще двоє випускників проходять військову службу в ЗСУ, троє викладачів несуть служіння військовими капеланами, в семінарії проживає кілька примусово виселених осіб, студенти і викладачі в міру своїх можливостей здійснюють волонтерську і гуманітарну допомогу тим людям, які знаходяться у скруті внаслідок війни. Тому віримо, що з Божою допомогою і при підтримці Вашої організації, перемога буде за нами. Бо в цій війні перемога належить не тільки Україні, але й всій Європейській спільноті та цивілізованому світу.
Молимось за перемогу і мир в Україні, складаємо вам щиру подяку і бажаємо міцного здоров’я, Божої допомоги і підтримки у вашому служінні в ім’я любові і добра!